Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
A négy babát világra segítő orvos ott volt az apa születésénél is – számol be a Dehir.hu. A történetben azonban nem ez az egyetlen csavar.
A debreceni pár gyermekei spontán módon fogantak, és a terhesség 34. hetében születtek meg. Mindkét szülő egyébként 30 éves.
Az édesanya tizenegy hete feküdt már bent a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában, nagyon várták a babák érkezését. A párnak eddig nem volt gyermeke – olvasható a debreceni hírportálon.
Póka Róbert professzor, klinikaigazgató és Jenei Katalin szülész-nőgyógyász a programozott császármetszéssel három lányt és egy fiút segített világra.
Boglárka, Flóra, Jázmin és István mindannyian egészségesek, súlyuk 1500 és 1900 gramm között van. Édesanyjuk is jól van.
A gyermekek édesapjának három testvére van, és ők is négyes ikrekként születtek annak idején. Külön érdekesség, hogy amikor az apa és ikertestvérei harminc éve császármetszéssel a világra jöttek, az orvosi csapat tagja volt Póka Róbert, aki most a kicsik megszületését segítette. A debreceni klinikán egyébként azóta, azaz harminc éve most születtek újra négyes ikrek.
Magyarországon a számítások szerint négyszáz-ötszázezer szülésre jut egy négyes iker. Mivel az országban egy évben átlagosan 90 ezer gyermek születik, négy-öt évente jönnek világra négyes ikrek. Az ikerterhességnek nagyobb az esélye, ha lombikos eljárásban fogannak meg a gyermekek, a debreceni pár esete így még különlegesebb, hiszen ezek a babák természetes úton fogantak.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
A zilált múltú vállalatot rendre megtalálják környezetvédők, politikusok és piacfelügyeletek.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.