Kiszedte a szentendrei önkormányzat a kutyapárt által telepített fákat

Hogy a helyére másik facsemetéket ültessenek.

  • hvg.hu

A szentendrei önkormányzat megbolondult – írja a Kétfarkú Kutyapárt a Facebook-oldalán. A bejegyzésük szerint két hete ültettek fákat, erre kicserélik azokat, pontosan ugyanolyanra.

 


 

 

Hozzászólások