Vezetés közben rosszul lett, és meghalt egy buszvezető

A busz árokba hajtott, az utasai nem sérültek meg.

  • MTI MTI
Vezetés közben rosszul lett, és meghalt egy buszvezető

Árokba hajtott egy autóbusz a Győr-Moson-Sopron megyei Rábapatonánál, a 85-ös úti körfogalomnál. A buszvezető életét nem tudták megmenteni.

A megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a busz sofőrje rosszul lett, ezért tért le az útról. A buszon hat ember utazott, ők nem sérültek meg.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.