Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Továbbra is UV-B sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat.
Szerdán sok napsütés várható gomoly- és fátyolfelhőkkel - közölte előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Csapadék nem valószínű, csak néhol lehet zápor az országban. Az északi, északkeleti szél viszont a keleti országrészben többfelé élénk lesz.
A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 20 és 24 fok között várható. Késő estére 10 és 16 fok közé hűl le a levegő.
A meteorológiai szolgálat felhívta a figyelmet, hogy szerdán továbbra is figyelni kell az UV-B sugárzásra, elsősorban a nyugati tájakon, de másutt is lesz már ereje napnak.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.