Mekkora művészi szabadsága van az embernek, ha oknyomozó könyvet ír olyan témákban, ahol nem ildomos tévedni, ahol minden részlet fontos és pontosan kell fogalmazni? Miért számolta fel az első Orbán-kormány az illegális hírszerzést? Miért jó, hogy nem tudjuk, valóban felszámolta-e? És van-e félnivalója az átlagembernek a szolgálatoktól? A Fülke vendége Dezső András, a hvg.hu újságírója, a Fedősztori című könyv szerzője.
-
SE.App.Providers.ProviderDataBase
-
SE.App.Providers.ProviderDataBase
-
SE.App.Providers.ProviderDataBase
"Néha az az érdekesebb, hogy kit nem figyelnek a titkosszolgálatok" - Dezső András a Fülkében
Könyvében jó pár, egykor a titkosszolgálatoknál dolgozó forrás megszólal, beszélnek legendázásról, tippkutatásról és számos egyéb technikáról, amit a szolgálatok beszervezésre, megfigyelésre használnak. Dezső András szerint azonban egy jól működő titkosszolgálat működésére nem szabadna, hogy hatással legyen, ha ezek bekerülnek egy könyvbe. Vajon nálunk jól működnek ezek a szervek?

Munkahely- és iparvédelmi akciótervet, a rendszerváltás utáni legnagyobb lakástámogatást ígéri a kormány – ez volt a kormányinfó
Kovács Bálint: Orbán antilopjai hátán ott billeg az ország
Miért érthető, hogy pont a zebrák zavarják annyira az embereket?
Mint felhúzós órák a digitális világban: miért ez az első 25 Digitális Polgári Kör, és miért pont ők harcolnak az első sorban?
Ön melyik Digitális Polgári Körbe lépne be? Parasztgyerekek Rogán Antallal vagy Aranykalászos gazdák Orbán Győzővel? Szavazzon!
Volt nudista kempinget is szerzett Matolcsy távozása előtt az MNB alapítványa
Videóra vette a budapesti rendőr, ahogy megerőszakolja a kolléganőjét
A „lehető legjobb bérgyilkost” kereste Orbán Viktor megölésére, elfogták a rendőrök
„Én börtönbe kerültem, ők meg milliárdosok” – Nagy Feró megint bírálta Majkáékat
A Kossuth-díjas zenész szerint a zene üzenete mára háttérbe szorult, és Majkáék veszélyes mintát adnak a fiataloknak.
Tényleg megállapodást köt a magyar kormány a világ egyik legkorruptabb diktatúrájával
Török Gábor szerint hiba volna temetni a Fideszt, de a Tiszát is
Tanácsadója szerint hasznos és konstruktív volt Putyin és Trump megbízottjának találkozója
Újabb 25 százalékos vámot vetett ki Trump Indiára, amiért orosz gázzal és olajjal kereskedik
Árulkodók Mészárosék engedélykérelmei a zebrák, antilopok, bölények és dagesztáni túrok tartására
Nyolcvan éve dobtak atombombát Hirosimára
Novák Katalin fia Suhantz művésznéven rappel
Első dalában a szabadságról és a nyugati jólétről énekel és rappel.