Hozz létre egy linket előfizetéssel nem rendelkező barátaid számára

Halálos lakástűz volt Pesterzsébeten

Egy idős nő az áldozat.

  • hvg.hu hvg.hu
  • +${remainingCount} szerző
Halálos lakástűz volt Pesterzsébeten

Szerda délután háromnegyed ötkor érkezett egy jelzés a katasztrófavédelemhez, amely szerint Pesterzsébeten, a Török Flóris utcában, egy társasházi lakásban egy holttestet és korábbi tűz nyomait fedezték fel.

Egy idős nő napok óta nem adott magáról életjelet, ezért hívták a 112-es segélyhívószámot. A rendőrök a lakásba bejutva megtalálták a holttestet és a tűz nyomait – közölte a Katasztrófavédelem.

A hatlakásos társasház egyik harminc négyzetméteres lakásának konyhája gyulladt ki: ajtófélfa, egy szék, a konyhapult és ruhák égtek, összesen öt négyzetméteren. A tűz keletkezési körülményeit a vizsgálja a hatóság. 

Ilyen egyszerűen lopták el egy nő több száz millió forintot érő budai telkét

Ilyen egyszerűen lopták el egy nő több száz millió forintot érő budai telkét

Nyolc nap leforgása alatt elajándékoztak, majd eladtak egy jelenleg 300-400 millió forintot érő telket Budapest XII. kerületében – mindezt úgy, hogy a tulajdonos erről semmit sem tudott. Azóta egy konténer is megjelent a területen, a csalás áldozata pedig nem tehetne semmit egy esetleges építkezés ellen sem, mert jogilag már nem az övé a telek. A HVG információi szerint egyre több a hasonló ügy.