Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
3000 mélyszegénységből érkező gyereket kell naponta oktatniuk és etetniük, de már az alapnormatívát sem kapják meg.
Rendkívüli helyzetben kényszerülök megszólítani minden jószándékú, tisztességes embert. Kérem, érezzék át azt, amit a magyar állam hivatalos szervei a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösséggel és segítő intézményeivel művelnek”
– így kezdődik az a kiáltvány, amit Iványi Gábor fogalmazott meg, miután a NAV már az elvégzett feladataik után sem fizet az egyháznak alapnormatívát.
A MET-nél ezer munkavállaló dolgozik szociális, oktatási, egészségügyi, családsegítő és lelki szolgálatukban, amellyel mintegy húszezer embert érnek el, most azonban határponthoz érkeztek.
Kártérítési pert indít a magyar állam ellen Iványi Gáborék egyháza
Arra kérik a támogatóikat, nyilatkozzanak, akik 2015 és 2020 között is nekik ajánlották volna fel adójuk egy százalékát.
Ahogy Iványi írja:
A kiáltvány szerint, amennyiben Magyarország leggazdagabb egy százalékának minden tagja havi kétezer forinttal (kb. két kg kenyér ára) támogatná munkájukat, akkor fennakadás nélkül képesek lennének működni.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.