A sötét lelkű hiphopmogul partijain fehér volt a kötelező viselet
Zenei mogulból elítélt bűnöző lett Sean Combs, az egykori hiphopkirály, aki zűrös ügyei ellenére magabiztosan hitte, hogy érinthetetlen.
Még a covid idején sem kért annyi gyerek élelmiszert, mint az idén.
Nehéz sorsú gyerekeket kért meg egy szegedi alapítvány, hogy rajzolják le, mire vágynak leginkább: volt, aki kenyeret, más kolbászt kért ajándékba - közölte az RTL Híradó.
A Fatima Ház Alapítvány évek óta segít hátrányos helyzetűeken, idén több mint százötven nehéz sorsú gyerek rajzolt a felhívásukra. A rajzokat a közösségi oldalukra teszik fel, így ösztönöznék a támogatókat.
Kiss Erzsébet, a szervezet elnöke a híradónak azt mondta, egyre többen kérnek tőlük ételt:
Több gyerek kér élelmiszert, mint tavaly vagy tavalyelőtt. Még a covidban sem kért ennyi gyerek élelmiszert, mint az idén. Vagy használati dolgot, tisztálkodási szert, vagy pelenkát a kistestvérének.
A tizennégy éve működő alapítvány Szegeden és környékén több mint félezer családot támogat rendszeresen. Karácsonyig a gyerekek és az önkénteseik által készített tárgyakat is árusítanak, a bevételből is élelmiszert vesznek pártfogoltjaiknak.
Zenei mogulból elítélt bűnöző lett Sean Combs, az egykori hiphopkirály, aki zűrös ügyei ellenére magabiztosan hitte, hogy érinthetetlen.
Az egészségügyi államtitkár anyja egyszer megpofozta Gyurcsányt.
Az atomerőműben súlyos a kár, de sugárveszély egyelőre nincs. Akkor minden rendben? Egyáltalán nem.
Az Oroszország-szakértő szerint a kormánymédia „teljesen nyilvánvalóan hergel és uszít”.
Eltűnésekor hawaii mintás inget viselt.
Egy sárkányszörfös jókor volt jó helyen.
Egy-egy hátúszó néha elbizonytalanítja a fürdőzőket.
Pontosan úgy működik, mint a légvédelmi rendszerek.