A gyémánt örök, de attól még lehet, hogy egy gép állította elő
Fenekestül forgatta fel a laboratóriumi gyémánt a drágakő piacát. Főként Kínában készül, az igazival megegyező minőségű, de olcsó.
Hogyan szoríthatja sarokba Magyarországot Svédország, ha tovább akadékoskodnak Orbánék a csatlakozással? Miért nem megy bele az egyezkedésbe Ulf Kristersson a magyar kormánnyal – egyáltalán, van-e miről tárgyalni? Ezekről beszélgettünk a Dagens Nyheter külpolitikai újságírójával közéleti podcastunkban. A beszélgetés angol nyelvű.
Annyira hangosan mondtuk, hogy nem leszünk utolsók, hogy végül csak utolsók lettünk a svéd NATO-csatlakozás ratifikációjában – sőt, mielőtt Orbán Viktor kiosztaná a feladatot a Fidesznek és Novák Katalinnak, még meghívta magához a svéd miniszterelnököt egyeztetni.
Kérdés, van-e egyáltalán miről: közéleti podcastunkban Ingmar Nevéus, a svéd Dagens Nyheter külpolitikai újságírója volt Nagy Iván László vendége, aki elmagyarázta, miért nem akar tárgyalni Svédország a tagságról azután, amilyen áron Törökország igent mondott, hogyan befolyásolja a mostani durcázás a magyar kormány nemzetközi ázsióját, és mit húzhat elő a kalapból Stockholm és New York, ha február végéig nem cselekszik a magyar parlament.
Az adás angol nyelvű.
Kövesse és hallgassa meg a HVG Podcastok műsorait az alábbi platformok bármelyikén: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud, YouTube
Vagy iratkozzon fel a Fülke csatornájára itt: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts
Fenekestül forgatta fel a laboratóriumi gyémánt a drágakő piacát. Főként Kínában készül, az igazival megegyező minőségű, de olcsó.
A Tisza Párt elnöke magyarázatot kér, és biztosítékot követel, hogy Oroszország nem avatkozik be a magyar választásokba.
Az alig egy héten belüli, immár negyedik esetről, ami még szombaton történt, egy fideszes fővárosi politikus tett közzé videót.
Horváth László nem ellensége a fesztiváloknak úgy általában, vannak köztük jók is, például az MCC Feszt.
A modell már jobban van, három hónapig pihent és gyógyult.
Van orbános, mészárosos, tiborczos változat is.