Tóta W.: A nemfideszes büszkeség napja
Nincs hatalmuk felettünk.
A rendőrök a szüret közben zavarták meg a termesztőket.
A rendőrség szerdán, a kora reggeli órákban tartott razziát egy családi háznál Szakonyban, ahol hatvanegy marihuána növényt, hét tőről származó, szárítás alatt álló cannabist és nagyjából egy kilogrammnyi kész terméket találtak. A Fő utcai ingatlan udvarán nevelgetett növények közül már több egyed is két és fél méter magas volt – írja a police.hu.
A növényeket és a növényi származékokat lefoglalták, de az ingatlan tulajdonosa, az ültetvény létrehozója és üzemeltetője kereket oldott, mielőtt őrizetbe vehették volna. Ellene a rendőrség elfogatóparancsot adott ki. Élettársát – egy 55 éves nőt – gyanúsítottként hallgatták ki termesztés és előállítással elkövetett kábítószer birtoklása miatt. A Soproni Rendőrkapitányság munkatársai még hat, a házban tartózkodó személyt fogtak el és állítottak elő.
Nincs hatalmuk felettünk.
A Tisza Párt elnöke arra kérte a magyar rendőröket, hogy a szombati Pride-on a magyar embereket védjék meg.
Fenntartanák a nyomást Oroszországon és szembemennének Trumppal is.
A magyar választók felhatalmazására hivatkozva futott neki Orbán Viktor a csütörtöki EU-csúcsnak. Kár, hogy a felhatalmazáshoz félrevezető propagandát vetettek be, ahogy az is, az ilyen típusú kampány szembemegy még a saját uniós tagságunkkal is.
Ráadásul az elmúlt évekkel ellentétben a környező országokban is sokkal jobban érdekelte az embereket, hogy mi történik Magyarországon a Pride-dal.
A képviselő szerint legalább 250 millió forintot érhet az ingatlan.
Itt a lista, melyik banknak hova kell automatát telepíteni
Az X-Faktorban befutott Szekér Gergő szerint hazugságvizsgálóra kötötték.