A Kutyapártnak dolgozik majd a Jólvanezígyből ismert Csoki, otthagyja a Youtube-csatornát
A két szerep nem fér össze egymással.
HVG
„Igen, búcsúzom a Jólvanezígy műsorvezetői székéből” – vette észre a Telex azt a Youtube-ra feltöltött videót, amelyben Szabó Márton Csoki bejelentette: a Magyar Kétfarkú Kutya Pártnak dolgozik majd.
Azt mondta, már a Pride-on is „sokan láthatták, hogy a Kutyapárt szekerét tolja”, és mivel a Jólvanezígy pártpolitika mentes, ezért új tevékenysége nem fér össze a csatornában végzett munkájával. A Kutyapárt a Telexszel azt közölte, Csokival közösen dolgoznak majd, közösen készítenek műsort, de a pártba nem lép be.
Szabó Márton korábban a Fülke vendége volt, ahol beszélt az influenszertüntetésen való fellépéséről, valamint Magyar Péter Tisza Pártjáról is.
Meghatódott, amikor kiállt a színpadra a Hősök terét megtöltő, sokezres tömeg elé szinte pontosan egy évvel ezelőtt, az influenszertüntetésen, ami miatt őt nem érték olyan durva támadások, mint szervezőtársait, Pottyondy Edinát vagy Osváth Zsoltot – ezekről is beszélt Szabó Márton, a Jólvanezígy Youtube-csatorna Csoki néven ismertté vált tagja a Fülke Extra podcastjában.
Kipereltük a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar másfél évet felölelő szerződéslistáját, amiből az látszik, hogy visszafogták a költekezést. Nem fizetnek ki egy kétmilliárdos tartozást sem, ami miatt viszont végrehajtás indult ellenük.