Társasház lángolt a III. kerületben

A lángokat három vízsugárral oltották el.

  • HVG

Teljes terjedelmében égett egy társasházi lakás erkélye Budapest III. kerületében, a Hidegkuti Nándor utcában – közölte a katasztrófavédelem, amely jelenleg már az utómunkálatokat végzi a helyszínen.

A Telexnek az egyik olvasójuk fotót is küldött az épületből gomolygó füstoszlopról.

Azt írták, hogy a helyszínre a főváros hivatásos tűzoltó érkeztek ki, akik a műveleti szolgálat irányítása mellett három vízsugárral körülhatárolták, majd eloltották a lángokat.

(Nyitóképünk illusztráció.)

Hozzászólások