Sárváron temették el Kásler Miklóst

A volt miniszter temetésén részt vett Orbán Viktor, Pintér Sándor és Hankó Balázs is.

  • MTI

Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, az emberi erőforrások volt miniszterét, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.

A római katolikus szertartás szerinti búcsúztatón és gyászszertartáson gyászoló családtagok mellett részt vett Orbán Viktor miniszterelnök, Pintér Sándor belügyminiszter, Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter, több államtitkár, valamint a tudományos és a művészeti élet számos képviselője is.

A római katolikus gyászszertartást Berta Tibor püspök celebrálta, Kásler Miklóst családtagjai mellett számos pályatársa, tudós, politikus, művész, valamint tisztelője kísérte el utolsó útjára pénteken a sárvári temetőben.

Meghalt Kásler Miklós

Az egykori emberierőforrás-miniszter 75 éves volt.

Hozzászólások