Bejelentette Puzsér Róbert a Facebookon, hogy kik lesznek a vasárnapi Megbékélésmenet felszólalói. A poszt szerint Aranyosi Péter, Czutor Zoltán, Füzi Viktor, Hadházy Ákos, Juhász Péter, Láng Balázs, Litkai Gergely, Lukácsi Katalin, Mehringer Marci, Molnár Ferenc Caramel, Puzsér Róbert, Radics Péter, Szabó Márton Csoki, Tóth Jakab, Törley Kata, Vilmányi Benett fog színpadra állni.
A demonstrációt az idén nyáron zászlót bontó Polgári Ellenállás civil szervezet hirdette meg. A polarizált, kettéosztott ország elleni demonstráció 18 órakor kezdődik a Margit hídon, ahova előtte két irányból érkezik meg a tömeg: az egyik csoport a Széna térről, míg a másik az Oktogontól indul 17 órakor. A szervezők célja konszenzusokat alkotni, „a másik magyarban önmagukra ismerni, közös célokat meghatározni, és együtt lépni a jelenből a jövőbe.”