Felborult egy kisbusz az M1-esen, nagy dugóra kell számítani

Egy sávon halad a forgalom.

  • HVG

Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán Hegyeshalom térségében, a 168-as kilométernél felborult egy kisbusz, sávokat zártak le.

A Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt a jármű három utasa saját erejéből ki tudott szállni. A járművet ártalmatlanították, társhatóságok is a helyszínre érkeztek.

Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom, a külső- és a leállósávot is lezárták, torlódásra figyelmeztet az Útinform.

Nyitóképünk illusztráció, forrása: MTI / Bodnár Boglárka.

Hozzászólások