Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán Hegyeshalom térségében, a 168-as kilométernél felborult egy kisbusz, sávokat zártak le.
A Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt a jármű három utasa saját erejéből ki tudott szállni. A járművet ártalmatlanították, társhatóságok is a helyszínre érkeztek.
Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom, a külső- és a leállósávot is lezárták, torlódásra figyelmeztet az Útinform.
Nyitóképünk illusztráció, forrása: MTI / Bodnár Boglárka.