Őrizetbe vették annak a sportkocsinak a sofőrjét, aki halálra gázolt egy nőt Győrben

Kezdeményezik a 33 éves férfi letartóztatását.

  • HVG

Őrizetbe vették azt a sofőrt, aki szombat délelőtt az autójával Győrben Szent István úton található buszmegállóba csapódott, ahol több embert elgázolt – írja a police.hu.

A balesetben egy 76 éves nő meghalt, az autó utasa is megsérült, őt a mentőszolgálat kórházba szállította.

Az Aston Martin sportkocsit vezető 33 éves férfit halálos közúti baleset okozásának gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgatták. A Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a férfit őrizetbe vette és előterjesztést tesz letartóztatására – közölte a rendőrség.

https://hvg.hu/cegauto/20260214_gyor-autobaleset-buszmegallo-halalos-aldozat

Hozzászólások