Én egy európai szociáldemokrata voltam, vagyok, leszek, évek óta nincs ehhez pártom - írta ki a Facebook-oldalára Botka László, miután az MSZP bejelentette, hogy nem indul a választásokon.
„Mi vagyunk a szabadság, a Tisza legnagyobb városa. A holnap kezdődő választási kampányban támogassák Dr. Stumpf Pétert (1. körzet), Gajda Attilát (2. körzet), a Tisza Párt jelöltjeit” - írta Szeged polgármestere, aki szerint városában „eddig se győzött a Fidesz, most pedig főleg nem fog”.
https://hvg.hu/itthon/20260221_magyar-peter-rendszervalto-hangulat-van-orban-viktor-ez-ordas-nagy-kamu
Nyitókép: Reviczky Zsolt