A lap szerint az alpolgármester arról nem bocsátkozott jóslásokba, hogy mikor lehet a volt dolgozóknak, vagy egy részüknek újra munkája a húsüzemben, de mint kifejtette, a bank és a leendő bérlők között hamarosan megkezdődnek a tárgyalások az üzem újraindításáról.
Seprényi Lajosné, a bezárt cég üzemi tanácsának egykori elnöke igyekszik tartani a lelket volt kollégáiban, de ahogy múlnak a hetek, ez egyre nehezebb - olvasható a Hajdú-bihari Naplóban.
