Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Részvényenként 205 forintos osztalékról döntött a Budapesti Értéktőzsde szerdai éves rendes közgyűlése.
A tőzsde a tavalyi 1,125 milliárd forintos adózott nyereségének a 98,7 százalékát osztja szét a részvényesek között. Az osztalékfizetés kezdőnapja május 16.
Tavaly 240 forint volt a tőzsde részvényenkénti osztaléka, akkor az 1,32 milliárd forintnyi nyereség 98,4 százalékát fizette ki.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
A megosztottságra épít a JobbRandi és a BalRandi, amelyet ugyanaz a cég üzemeltet, a háttérben pedig egy visszás társkeresőiről ismerős név sejlik fel.
A próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.