Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Nagyon bejött 2012 a Hankooknak, a társaság árbevétele csaknem 5 milliárd eurót tett ki, ami több, mint 8 százalékos bővülés az egy évvel korábbihoz képest.
A dél-koreai cég bejelentése szerint az üzemi eredmény 58 százalékkal bővülve elérte a 645,6 millió eurót, ami elsősorban a magas minőségű, UHP abroncsok 30 százalékos eladásbővülésének volt köszönhető - írja a Vailággazdaság.
A cég kmegjegyzi, hogy a prémium autógyáraknak szállított abroncsok értéke 27,6 százalékkal nőtt egy év alatt. A Hankook legnagyobb vevői az Audi és a BMW mellett a Chrysler, a Lincoln, valamint a Volkswagen.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.