Nyersanyagpiaci kilátások 2025 második felére
Mi várható a piacokon a globális gazdasági bizonytalanság, a kereskedelmi háborúk és a geopolitikai konfliktusok időszakában?
Pócs Balázs, a Népszabadság újságírója lesz ezentúl a MET Magyarország szóvivője - közölte a cég.
A földgáz-nagykereskedő MET Csoport bejelentette, hogy Pócs Balázs eddigi Népszabadság-újságíró személyében új szóvivőt igazol le a cég magyarországi leányvállalatához, a MET Magyarországhoz. A közleményben felidézik, hogy Pócs előtte húsz éven át dolgozott a napilapnál külpolitikai újságíróként és brüsszeli tudósítóként.
A MET résztulajdonosa Garancsi István milliárdos, a Videoton FC elnöke, Orbán Viktor miniszterelnök személyes jó ismerőse.
Mi várható a piacokon a globális gazdasági bizonytalanság, a kereskedelmi háborúk és a geopolitikai konfliktusok időszakában?
A szabályozás egyre szigorúbb, a megfelelés jogi kötelezettség és stratégiai kérdés is.
Van a kártyás fizetés elfogadásánál kevésbé költséges megoldás is már a piacon: a qvik rendszer használatával a költségek 30–40 százalékkal mérsékelhetők.
A bvk hosszú távú döntés, az adózási kérdéseket ezt figyelembe véve célszerű kezelni.