Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ők lennének a zene jedijei a Simi-birodalommal szemben.
Bár Andy Vajna médiaipari nyomulásának a TV2 a zászlóshajója, a közpénzeken és kaszinókoncessziókon hizlalt milliárdos a rádiós piacon is megvetette a lábát: június 1-jén megkezdte a sugárzást a Rádió 1. A csatorna DJ Fm néven indult volna eredetileg, de végül megszerezték a korábban bejáratott Rádió 1 nevet.
A slágercsatorna a Facebookon tette közzé kampányvideóját, amellyel elhelyezi magát a tágabb kontextusban: eszerint eddig a gonosz Simi-birodalom – Simicska Lajos kegyvesztett oligarcha Class FM, illetve Music FM nevű rádiói – "gonosz zenegyilkosokként" tevékenykedtek, de most a rendes fiúk, vagyis Vajna csapata visszaadják az "Igazi Mai Slágereket". A 444-en felkapott film készítői egyértelműen úgy látják, hogy Andy Vajna sokkal szimpatikusabb oligarcha, mint Simicska Lajos volt, úgyhogy érdemes ezzel reklámozni az új rádiót.
Rádió 1 - Helló, a Rádió 1 visszatért! Hallgasd Te is... | FacebookA 444 megjegyzi, hogy Vajna kivetette a hálóját egy másik csatornára is, a Sláger FM-re, így a tiszta lelkű jedik hamarosan szövetségesre lelhetnek. Mivel Vajna a TV2 megszerzését is csaknem hétmilliárdos állami hitelből oldotta meg, sőt annak bevételeit is nagy erőkkel tolja a kormány, a pénzen nem fog múlni a győzelem.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Ellenzéki arcok és két régi kedvenc pokémon is felbukkan – videós beszámolónk az eseményről.