Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
A Reuters hírügynökség értesülései szerint a Mol is ajánlatot tett egy konzorcium tagjaként sörmárkák megvásárlására a világ legnagyobb sörgyártójának, a Drehert is tulajdonló Anheusen-Busch InBevnek.
A hírügynökségnek kedden nyilatkozó források szerint legalább hat nem kötelező érvényű ajánlat érkezett egyebek mellett a cseh Pilsner Urquell és a lengyel Lech márkákra. A Reuters értesülése szerint a Mol a lengyel Maspex Wadowice Group üdítőital gyártóval és a PZU biztosítóval együtt nyújtotta be ajánlatát, míg a japán Asahi Holdings sörgyártó a cseh PPF Group befektetési vállalattal együtt tett ajánlatot. További ajánlattévők között van a Mid Europa Partners, amely a Waberer's új tulajdonosa, valamint egy svájci befektetési vállalat, egy kanadai nyugdíjalap és van köztük magántőke-befektető is. A második ajánlattételi kör állítólag decemberben lesz.
A Mol nem kommentálta az értesülést az MTI érdeklődésére.
A belga-brazil Anheuser-Busch InBev októberben 96,2 milliárd dollárért felvásárolta a Dreher Sörgyárak anyavállalataként is ismert londoni székhelyű SABMillert, a világ második legnagyobb sörgyártóját. Az új sörgyártó a nemzetközi sörpiac harmadát felügyeli. Az AB InBev korábban közölte, teljes egészében értékesíteni kívánja a SABMiller magyarországi, romániai, csehországi, szlovákiai és lengyelországi aktíváit, valamint a Pilsner Urquell Egyesült Államokon kívüli értékesítési jogait.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
Az amerikai elnök a bűnözőknek is hadat üzent, miután egy kormányzati alkalmazottat támadás ért.
A cég politikai szándékot sejt a háttérben, és kezdeményezte az eljárás újbóli lefolytatását.
A férfi bosszút esküdött a nyomozó ellen, aki börtönbe juttatta. A TEK ment érte.