Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Elémenne egy brüsszeli szigorításnak a gyorsétteremlánc.
2025-re valamennyi csomagolása a szatyroktól a poharakig újrahasznosított anyagból készül majd – ígéri a McDonald’s a BBC cikke szerint. A világ legnagyobb forgalmú gyorsétteremlánca azt is szeretné elérni, hogy addigra valamennyi helyén biztosítsák a használt műanyag és papírcsomagolás szelektív gyűjtését. Ez az arány most mindössze 10 százalék.
A hírről beszámoló BBC ugyanakkor megjegyzi: a jelenleg 37 ezer éttermet üzemeltető McDonald’s számára kemény feladat lesz az ígéret betartása, már azért is, mivel sok helyen nincs is meg ennek a kultúrája.
A McDonald’s terve passzol az EU-éhoz: az Európai Bizottság a héten jelentette be az első, műanyag hulladékokkal kapcsolatos stratégiáját. Ennek keretében azt szeretné elérni Brüsszel, hogy 2030-ra az uniós piacon mindenféle műanyag csomagolás legyen újrahasznosítható.
(via BBC)
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.