Egymilliárd forint vidékfejlesztési támogatást nyert el Mohács fideszes polgármesterének családi cége. A városvezető az RTL Híradónak ezt úgy kommentálta:
Jó helyre ment a pénz.
Pávkovics Gábor azt mondta, politikusi munkája mellett a mezőgazdaságban is szeretné kamatoztatni a képességeit, és ebből eltartani a családját. Az Agrárminisztérium pedig azt közölte, a támogatások odaítélésénél nem vizsgálják sem a pályázó pártállását, sem a világnézetét.