Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A stratégiai átalakítás áprilisban kezdődött, ez az újabb állomás.
Személycseréket hajt végre és egy új szervezeti egységet is létrehoz a 4iG Nyrt – tudatja közleményében a cégcsoport. Az átrendeződés jegyében a DIGI csoport eddigi ügyvezetője, Király István veszi át az Antenna Hungária Zrt. vezérigazgatói teendőit, míg Királyt a DIGI élén Tábori Tamás, a Magyar Telekom egykori vezérigazgatói tanácsadója váltja. Az Invitech ICT Services Kft. vezetését a leköszönő Gerald Gracetől a telekomos veteránnak számító Bőthe Csaba veszi át.
A 4iG Nyrt. egy újabb szervezeti egységgel is bővül, ez lesz a tiranai központtal, Albániában megalakuló 4iG International. Ennek vezetői posztját a szintén erős telekomos háttérrel rendelkező Budafoki Róbert foglalja majd el és feladata az albániai és a montenegrói leányvállalatok ügyvezetése lesz.
Nem ez az első nagyobb átszervezés a 4iG-nél idén, már áprilisban végrehajtottak egy komolyabb személycserehullámot az Antenna Hungáriánál és a DIGI csoportnál is.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Elég magas füstoszlopot lehetett látni.