Nem repül Moldovába március közepétől a Wizz Air

Jelenleg az ország légterében fokozott, de nem fenyegető kockázat áll fenn - közölték.

  • hvg.hu hvg.hu
Nem repül Moldovába március közepétől a Wizz Air

A Wizz Air március 14-től felfüggeszti Moldova fővárosába, Chișinăuba tartó járatait – közölte a társaság. A Wizz Air a közelmúltbeli moldovai fejlemények és a különböző helyi és nemzetközi hatóságokkal és ügynökségekkel való folyamatos egyeztetés alapján hozta meg a döntését, hogy leállítják a járatot. Mint írták: jelenleg az ország légterében fokozott, de nem fenyegető kockázat áll fenn.

A légitársaság a járatkieséssel párhuzamosan közölte, hogy bővíti útjainak számát a romániai Iaşiba, ami néhány órányi autóutra fekszik a moldáv fővárostól. 

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

A végtelen lehetőségek iparága

Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.

Mi lesz a cégemmel utánam?

Az öröklés előkészítése, a vagyon átruházása bonyolult, tudatosságot igénylő folyamat – különösen akkor, ha működő cég is van a javak között.