Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Már keresik a felelősöket.
Aleksandar Vucic szerb elnök „rendkívül dühös” amiatt, hogy a szerb labdarúgó-válogatott egy horvát repülőgépen utazott a németországi Európa-bajnokságra – erről Ana Brnabic, Szerbia korábbi miniszterelnöke, az elnök párttársa beszélt.
„Nekünk itt van az Air Serbia, mindannyian ezzel a társasággal utazunk, ez a mi büszkeségünk. Fel kell tárni, hogyan történhetett ez meg, és ki érte a felelős”
– mondta Brnabic a Politico szerint.
Hozzátette, az esetet azért nem hozták korábban nyilvánosságra, mert az elvonhatta volna a közvélemény figyelmét a válogatott szerepléséről.
Szerbia egyébként nem teljesített jól az Eb-n: mindössze egy gólt és 2 pontot szerzett, így csoportja utolsó helyén zárt és simán kiesett.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
A GKI szerint jelenleg három kulcskérdés merül fel az egykor oly népszerű adózási forma visszavezetésénél.