„57 évesen már volt részem abban, milyen az, amikor nem mi döntünk a saját jövőnkről, hanem mások teszik meg helyettünk. Életem egy szakaszában megéltem az orosz befolyás idejét – köszönöm, abból nem kérek újra” – írta Balogh Levente, a Szentkirályi ásványvíz alapító-tulajdonosa a közösségi oldalán pénteken.
A vállalkozó a bejegyzéséhez videót is csatolt, amelyben arra kéri követőit, hogy menjenek el szavazni vasárnap, „hiszen a rendszerváltás óta most a legnagyobb a tét”.
Balogh szerint a választás tétje, hogy az ország az Európai Unióban marad-e, „vagy pedig Európában, a saját kontinensünkön kitaszítottként élhetünk”. Hozzátette: mindenki döntsön a saját belátása szerint.
https://www.facebook.com/watch/?v=1526887685756872
Nyitókép: MTI / Ujvári Sánor