Balogh Levente a választásról: „Megéltem az orosz befolyás idejét – köszönöm, abból nem kérek újra”

A Szentkirályi ásványvíz alapítója szerint a rendszerváltás óta most a legnagyobb a tét.

  • HVG

„57 évesen már volt részem abban, milyen az, amikor nem mi döntünk a saját jövőnkről, hanem mások teszik meg helyettünk. Életem egy szakaszában megéltem az orosz befolyás idejét – köszönöm, abból nem kérek újra” – írta Balogh Levente, a Szentkirályi ásványvíz alapító-tulajdonosa a közösségi oldalán pénteken.

A vállalkozó a bejegyzéséhez videót is csatolt, amelyben arra kéri követőit, hogy menjenek el szavazni vasárnap, „hiszen a rendszerváltás óta most a legnagyobb a tét”.

Balogh szerint a választás tétje, hogy az ország az Európai Unióban marad-e, „vagy pedig Európában, a saját kontinensünkön kitaszítottként élhetünk”. Hozzátette: mindenki döntsön a saját belátása szerint.

https://www.facebook.com/watch/?v=1526887685756872

Nyitókép: MTI / Ujvári Sánor

Hozzászólások