Fotó: ilyen, amikor Kiss Tibi Nick Cave-vel ölelkezik

Kiss Tibi, a Quimby frontembere nagy Nick Cave-rajongó, az ausztrál és a magyar nagyágyú így nem kerülte el egymást a Szigeten. Fotó.

  • hvg.hu hvg.hu
Fotó: ilyen, amikor Kiss Tibi Nick Cave-vel ölelkezik

Az ausztrál szentimentalista öltönypunk ikonja fejsúlyos, kissé rutinszagú koncertet adott a Szigeten, mellyel annak rendje s módja szerint kilóra megvette a közönséget. (Beszámolónkat itt találják.)

Csodaország semmivel sem volt több, mint egy átlagos Sziget-nap, a Quimby-koncerten pedig mindent megkaptunk, amit egy nagyszínpados bulitól várhatunk, csak a katarzis maradt el. Fröcsögő izzadtság, rock & roll, melankólia, szabadság. (Beszámoló itt.)

Facebook / Quimby
Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.