A málló sárkányfogak, egy Kreml-közeli klán és persze Putyin – miért halhatott meg az orosz miniszter?
Egy komoly korrupciós ügy állhat a hátterében annak, hogy meghalt Roman Sztarovojt volt orosz közlekedési miniszter.
Egy tévés, egy rádiós és egy szerkesztőségi szereplés után tudott csak pihenni Danics Dóra, az X-faktor 2013-as győztese.
A vasárnapi döntő után fél órát aludt, majd egy reggeli tévéműsorban szerepelt Danics Dóra, a 2013-as X-faktor győztese az első olyan napján, amely nem a tehetségkutatóra való felkészüléssel telt - derül ki az RTL Klub riportfilmjéből.
A tévéműsor után Sebestyén Balázs rádióműsorába ment a Bytheway-jel a Class FM-be, majd a Blikk szerkesztőségében beszéltek a rajongókkal cseten.
Ezután jött néhány óra pihenés a Corvin sétányon lévő X-faktor-házban.
Danics Dóra a következő időszakban szeretne a családjával és a barátaival lenni. Ezen kívül szeretne kádban fürdeni, nagyon hosszú ideig reggelizni, üldögélni a kanapén, a kutyájával lenni, és a karácsonyi meglepetéseken agyalni.
Nyereményéből szeretne bérelni egy lakást, hogy elkezdhesse élni az új, önálló életét.
Egy komoly korrupciós ügy állhat a hátterében annak, hogy meghalt Roman Sztarovojt volt orosz közlekedési miniszter.
A HVG információi szerint egyre több a hasonló ügy.
A kolónia egyre nő, megoldás még nincs.
Kiara Lord posztolt egy szelfit.
Ez a HVG kvízjátéka.
A világ valaha élt leggazdagabb emberének nevét Nyugat-Afrikán kívül szinte senki nem hallotta, de mi a helyzet a többiekkel?
Az 51 éves brit szakember húsz éven át dolgozott a Red Bullnál.
Több programmal, több hullámban telepítenek elektromosautó-töltő pontokat Magyarországra, ám a legszűkebben ellátott régiókba csak évek múlva érnek el.