Robbanásokat hallani a katari Dohában, beindult az iráni válaszcsapás
Az amerikai média korábban közölte, hogy Irán az Egyesült Államok katari bázisát készül megtámadni.
Miközben a legnagyobb előadók azon erőlködnek, hogy kisfilmmel vagy más extrával tegyék eseménnyé új lemezük megjelenését, a Detroit következő nagy dobásának számító zenekar, a Protomartyr klasszikus zenegépekbe rejtette legújabb albumát.
A lassan a legfontosabb kortárs posztpunk bandává váló, legtöbbször a Wire-hoz, a The Fallhoz vagy a Joy Divisonhöz hasonlított detroiti Protomartyr nem igazán hisz a hagyományos megoldásokban: a lemezbemutató koncertet például egy hajón tartották (az A38-cal ellentétben ez a hajó el is indult a partról) több kiváló előadó társaságában (METZ, Matthew Dear, Preoccupations), és az új album felvezető kampányába is vittek egy kis csavart.
Hiába vadászták a rajongók a különböző zenei oldalakat, hátha ott lesz streamelhető az új album teljes egészében, ahogy az ma szinte kötelező, a zenekar végül eldugott kis bárok klasszikus zenegépébe rejtette a Relatives In Descent címre hallgató lemezt.
Így a kényelmes streamelés helyett tényleg ki kell mozdulni az új lemezért egy brooklyni, egy hamtramcki vagy egy detroiti kocsmába, mint ahogy az a klipben is látható:
A Relatives in Descent persze fizikai formátumban is megjelenik szeptember 29-én, mint ahogy a hivatalos megjelenés után már várhatóan az összes streaming-felületen is elérhető lesz az album.
Az amerikai média korábban közölte, hogy Irán az Egyesült Államok katari bázisát készül megtámadni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Fizikai és mentális megterhelésre figyelmeztetnek.
Július elején újabb hullámra lehet számítani.