Joan Laporta meghívta a Barcelona díszpáholyába Krasznahorkai Lászlót

„Rendkívüli megtiszteltetés ért” – kommentálta a meghívást az író.

  • HVG

„Köszönet a Barcelona elnökének, Señor Joan Laporta-nak, hogy meghívott a csapat egyik meccsére a díszpáholyban. Ezzel egy rendkívüli megtiszteltetés ért” – írta ki a Facebook-oldalára Krasznahorkai László.

A Nobel-díjas író hozzátette, hogy kicsi kora óta arról álmodozott, hogy egyszer labdaszedő lehet egy Barcelona-meccsen, „de ott már a meghívás időpontjában nagy valószínűség szerint és nagy szomorúságomra feltehetően nem volt már hely, így marad a várakozás, hátha lesz üresedés, az alapvonalhoz közel, egyszer a jövőben.”

https://hvg.hu/elet/20260123_lepket-neveztek-el-krasznahorkairol-az-iro-is-reagalt-az-elismeresre-irodalmi-nobel-dij-pseudaletis-krasznahorkaii-eszak-angola

Hozzászólások