A lap szombati számában emlékeztetnek arra, hogy az OTP Bank elnök-vezérigazgatójának legkésőbb április 28-ig, az MLSZ elnökségi üléséig el kell döntenie, hogy harcba indul-e a sportszervezet elnöki posztjáért, miként arra felkérték korábban. A Népszava úgy tudja: a bankár indulása esetén - a pillanatnyi helyzet szerint - „mérkőzés nélkül" nyer, mivel egyelőre nem bukkant fel másik jelölt a posztra.
Ha az ismert és elismert üzletember vállalja a jelölést – és ezzel minden bizonnyal ő lesz az MLSZ-elnök –, akkor fellélegeznek a magyar futball szereplői. Az elutasításra viszont a lap információi szerint nincs vészforgatókönyv, ebben az esetben, különösen akkor, ha nem kerül elő valahonnan egy másik elnökjelölt, még a közgyűlés elhalasztása sem zárható ki.
Csányi átvilágítattja az MLSZ-t
Csányi Sándor átvilágíttatja a Magyar Labdarúgó Szövetséget (MLSZ), annak összes rövid és hosszú távú szerződését, a bajnoki küzdelmekre kötött televíziós megállapodásokkal együtt - tudta meg a Népszava az MLSZ elnökválasztását előkészítő bizottságtól.
Foci-vb 2026
A diktátorok kedvenc játéka: a focivébé irányítása
Erling Haaland: a trollbabaarcú gólszerző robot, akiről még a nagymamák is mémeket küldözgetnek
Trump telefonál egyet, és eltörlik a piros lap utáni eltiltást – akinek elég hatalma van, az bármit megtehet?
Haaland megállíthatatlan: duplázott Brazília ellen, a norvégok bejutottak a legjobb 8 közé a foci-vb-n
A végén jött a dráma, Spanyolország nyerte a foci-vb szuperrangadóját
Belefuthat az első brüsszeli pofonba a kormány az Alaptörvény-módosítással
A hatalomkoncentráció jegyében egy fontos pont is kikerülhet az alkotmányból, amelyet éppen az Európai Unió szorgalmaz.