Webberé a második szabadedzés Malajziában

Mark Webber, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Malajziai Nagydíjának pénteki második szabadedzését is.

  • MTI MTI
Webberé a második szabadedzés Malajziában

A délelőtti első gyakorláson is leggyorsabb 34 éves versenyző mögött a brit Jenson Button (McLaren) végzett a második, csapat- és honfitársa, Lewis Hamilton pedig a harmadik helyen. A negyedik legjobb időt a világbajnoki címvédő, a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjon diadalmaskodó Sebastian Vettel autózta. 

Eredmények:
  2. szabadedzés, élcsoport:

1. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:36.876 p
2. Jenson Button (brit, McLaren) 1:36.881
3. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:37.010
4. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:37.090
5. Michael Schumacher (német, Mercedes) 1:38.088
6. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 1:38.089

  korábban:
  1. szabadedzés, élcsoport:

1. Webber 1:37.651 p
2. Hamilton 1:39.316
3. Schumacher 1:39.791
4. Nico Hülkenberg (német, Force India) 1:40.377
5. Pastor Maldonado (venezuelai, Williams) 1:40.433
6. Massa 1:40.453

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Fél évig 5-6 ember volt kíváncsi a kertészeti tanácsaira, ma már közel kétszázezres követő tábora van Szomoru Miklós „Egy kertész kertje Pilisszentkereszten” blogjának. A kertészmérnök szerint, aki brit mintára magánkert-látogatásokat is szervez, nem kell heti 8 óránál többet dolgozni azért, hogy bárkinek virágzó oázássá váljon a kertje. Erre a legjobb példa virágpompában úszó birodalma.