Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Sir Alex Ferguson, a Manchester United vezetőedzője azt mondta: utasították, hogy ne beszéljen az angol szövetségi kapitányi posztról, ha az olyan szakembert érint, aki egy másik Premier League-ben szereplő klubnál van alkalmazásban.
A skót tréner a közelmúltban úgy nyilatkozott Harry Redknappről, a Tottenham Hotspur mesteréről, hogy ideális utódja lenne a februárban távozott olasz Fabio Capellónak. "Kaptam egy levelet a PL-től, amelyben arra kérnek, hogy ne beszéljek a kapitányi posztról. Nem tudom, miért" - fogalmazott Ferguson.
A liga szabályai kimondják, hogy az egyesületek tisztségviselői nem kommentálhatják más klubok alkalmazottainak tevékenységét. Ferguson mellett az FC Liverpoolt irányító Kenny Dalglish és a Newcastle Unitedet vezető Alan Pardew is nyilvánosan támogatta Redknapp kinevezését az angol szövetségi kapitányi posztra.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.