„Nem akarhatnak több ezer békés polgárt erővel szétkergetni” – politikai elemzők a betiltott Pride-ról
Mi lenne, ha a kormány csöndben kiszállna a csatából vagy épp ellenkezőleg, még jobban beleállna?
Emmanuel Adebayor és Rafael van der Vaart is marad az angol labdarúgó-bajnokságban legutóbb negyedikként zárt Tottenham Hotspur csapatában.
Előbbi az előző idényt kölcsönben töltötte az észak-londoni gárdánál, de pénteki brit sajtóértesülések szerint most a Manchester City megállapodott a Spursszel abban, hogy a togói válogatott csatár véglegesen a White Hart Lane-re költözik. A 28 éves támadó az elmúlt szezonban 17 gólt szerzett a Tottenhamben, s jelentős szerepe volt abban, hogy a Spurs negyedik lett.
A holland válogatott Van der Vaart maga jelentette be, hogy a továbbiakban is Londonban futballozik majd, mert mint mondta, két jó idényen van túl, jól érzi magát Angliában, szerződése pedig 2014 júniusáig érvényes. A középpályás ezzel egyúttal cáfolta azokat a spekulációkat, hogy visszatérne korábbi csapatához, a német Hamburghoz.
Andre Villas-Boas, a Tottenham július 3-án kinevezett új vezetőedzője eddig két új játékost szerződtetett: az izlandi válogatott Gylfi Sigurdsson a Hoffenheimtől, a belga Jan Vertonghen pedig a holland Ajaxtól érkezett.
Mi lenne, ha a kormány csöndben kiszállna a csatából vagy épp ellenkezőleg, még jobban beleállna?
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Az OKSZ főtitkára szerint a kiskereskedőket hasonló ideológiai előítéletek sújtják, mint az 1960-as években.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.