Santos és a Flamengo is leigazolná Robinhót

Két hírneves brazil futballklub, a Santos és a Flamengo is szeretné leigazolni Robinhót, az AC Milan hazavágyódó, sokszoros válogatott csatárát.

  • unknown
Santos és a Flamengo is leigazolná Robinhót
A Lance című brazil napilap úgy tudja, hogy mindkét egyesület vezetői felvették már a kapcsolatot a milánóiakkal, és "csak idő kérdése, mikor tér vissza az országba a játékos". A lap szerint a Santos konkrét ajánlatot is tett már a támadóért, állítólag kilencmillió dollárért venné meg, egykori labdarúgójának pedig havi legkevesebb 400 ezer dolláros fizetést kínál. A 28 esztendős Robinho a Santostól 2005-ben szerződött át Európába, a Real Madridhoz, onnan 2008-ban távozott Angliába, a Manchester Cityhez, majd 2010-ben igazolt Milánóba.

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán és gyerekkori barátja a nyolcvanas években hidegvérrel ölt meg egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből végül csak tíz évet ült le, mert a kigyulladt szegedi bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán tisztázatlan körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.