Dzsudzsák meccset nyert ma a Dinamónak

Gólt rúgott és gólpasszt adott a Dinamo Moszkva csapatában Dzsudzsák Balázs a Krilja Szovjetov ellen.

  • MTI MTI
Dzsudzsák meccset nyert ma a Dinamónak

Dzsudzsák Balázs góllal és gólpasszal járult hozzá csapata, a Dinamo Moszkva sikeréhez: a fővárosi gárda az orosz labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén 2-1-re diadalmaskodott a Krilja Szovjetov vendégeként.

A magyar válogatott szélső az 5. percben volt eredményes, jobbról tört be a 16-oson belülre, majd lövése egy védőn megpattanva a jobb alsó sarokban kötött ki. Dzsudzsák - akinek ez volt az ötödik gólja az idényben - a 61. percben Pavel Szolomatyinnak adott gólpasszt.

A Dinamo Moszkva 12 mérkőzés óta veretlen a pontvadászatban, mostani győzelmével pedig az Európa Liga-indulást érő negyedik helyre jött fel a tabellán.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.