A magyar-szerb vízilabda Eb-döntő első fele a szerbeké. A harmadik negyed is nekik indult, de aztán 4-2-re nyertük a negyedet. A meccset a szerbek nyerték 12-7-re.

Befejeződött a vízilabda Eb-döntő a margitszigeti Hajós Alfréd uszodában a magyar és a szerb csapat között. Az Európa-bajnokságot Szerbia nyerte, a végén 12-7 lett oda.

Az első negyedben a szerbeknek ment jobban és 3-1-es vezetést szereztek. A magyar csapat több átlövési kísérlete is a blokkról jött le. A második negyedben sem ment a gólszerzés.

A második negyed elején a szerbek hozták el a labdát, előnyt kaptak és újabb gólokat lőttek. A meccs első felében 6-ból egy emberelőnyt sikerült kihasználni. Utána ez is jobban ment, a harmadik  negyedet 4-2-re nyertük. A negyedik szerb góllal indult, nagyjából már a ráúszás alatt kiállították Hosnyánszkyt. Négyből háromszor nem hoztuk el a labdát. Két meg nem adott gólt is lőttünk.

Huawei: Már tízből hat magyar csuklóján ott ketyeg egy okosság