Hosszú Katinkát vették rá a mentők és a vb szervezői, hogy mutassa be, hogyan kell biztonságosan fürdőzni. A vízbiztonságán mondjuk van még mit javítani, és az úszógumik tucatja sem biztos, hogy segíteni fog a jobb áramvonalasság elérésében, de legalább épségben kijön a vízből. Aki pedig arra kíváncsi, hogy mire képes úszógumi és mentőmellény nélkül, az 18:54-től figyeljen nagyon, akkor jön a 200 vegyes döntője.
Hosszú Katinka majdnem belefullad a vízbe
Egy háromszoros olimpiai bajnokkal mindent el lehet adni, most pedig jó cél érdekében állt a kamerák elé.

Trump volt tanácsadója: Az alaszkai találkozó hiba
Elárulták, mikor kezdődik Putyin és Trump alaszkai találkozója
„Bárcsak a magyar gazdaság is olyan stabil alapokon állna, mint ez!” – Megkóstoltuk az ország idei tortáit
Elrendelte a bíróság a végrehajtást a végrehajtói kar ellen, kérdés, lesz-e olyan végrehajtó, aki behajtja a kétmilliárdos tartozást
Tényleg egy nap alatt elintézhetné Orbán, hogy összeomoljon Ukrajna?
Orbán: Nem adhatom át a hatalmat egy másik tábornak
A miniszterelnök az amerikai PragerU-nak beszélt a jövő évi választásokról.
Dél-Európában az erdők lángolnak a hőség miatt, északon a rénszarvasok kezdtek hullani
Bloomberg-elemzés: Az orosz hadigazdaság éppen összeomlik, amikor Putyin és Trump a békéről tárgyal
A BKV minden autóbuszát soron kívül átvizsgálja
Két nap alatt két buszuk égett ki, egynek pedig füstölni kezdett a motortere.
Elutasította az ügyészség Karácsony Gergely gyanúsítás elleni panaszát a Pride-ügyben
Pedig a főpolgármester szerint alaptalan a gyanúsítás, mert az önkormányzati rendezvényekre nem vonatkozik a gyülekezési törvény.