szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

Az orosz labdarúgó-szövetség közösségi oldala kitesz magáért, nyilván nem kaptunk volna ilyen betekintést, ha kiesnek az oroszok.

Focinyár 2018
Van-e ennél nagyobb sportesemény a világon? Egyesek szerint az olimpia az, mások állítják, a labdarúgó világbajnokság a csúcs. Most, közvetlenül a döntő után, annak hatása alatt, utóbbiakkal értünk egyet. Ezen az oldalon felidézheti a pillanatokat, amelyek ezt igazolják.
Friss cikkek a témában

A rendes játékidőben szerzett orosz gól szerzője, Artyem Dzjuba is üzent:

A másik csatár, Fedor Szmolov a tetoválását is megvillantotta:

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat. 

HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!

hvg.hu Sport

Horvátország tizenegyesekkel tudta csak kiverni Dániát - ÉLŐ

Kínkeserves döntetlen született a rendes játékidőben a gyakorlatilag élvezhetetlen spanyol-orosz meccsen, a továbbjutás így 11-esekkel dőlt el, az oroszok javára, mert a spanyolok két büntetőjét is kivédte Akinfejev. A vb mai másik meccsén az egyértelmű esélyes az eddig szenzációsan játszó Horvátország volt, de ott is 1-1 lett a vége hosszabbítás után, majd jöttek a 11-esek, ezeket a horvátok rúgták - egy kicsit - jobban. Alább olvashatják a vasárnapi két nyolcaddöntő napjáról szóló hírfolyamunkat.