A Realban hatalmasat játszott a 18 éves Rodrygo a csoportkör 4. fordulójában.

A Paris Saint-Germain a Club Brugge 1-0-s legyőzésével a csoportkör negyedik fordulóját követően biztosította helyét a 16 között a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Az A csoport másik szerdai mérkőzésén a Real Madrid fölényesen, 6-0-ra nyert a vendég Galatasaray ellen. A spanyoloknál a 18 éves brazil Rodrygo 6 perc 14 másodperc elteltével duplázott, ezzel a sorozat történetében a leggyorsabban szerzett két gólt. A fiatal támadó később gólpasszt is adott, majd a 93. percben egy harmadik góllal koronázta meg teljesítményét.

A játéknap legőrültebb összecsapásán a selejtezőben a Ferencvárost búcsúztató Dinamo Zagreb már 3-1-re vezetett otthon a Sahtar Donyeck ellen, az ukrán csapat viszont egy 93. és a 98. percben esett góllal kiharcolta a döntetlent.

BL: A Bayern München és a Juventus már ott van a 16 között

A bajoroknál játszó Lewandowski a 17. meccsén a 21. gólját szerezte.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló:
A csoport:
Paris Saint-Germain (francia) - Club Brugge (belga) 1-0 (1-0)
gól: Icardi (22.)

Real Madrid (spanyol)-Galatasaray (török) 6-0 (4-0)
gól: Rodrygo (4., 7., 93.), Sergio Ramos (14.), Benzema (45., 81.)

A csoport állása: 1. (már továbbjutott) Paris Saint-Germain 12 pont, 2. Real Madrid 7, 3. Club Brugge 2, 4. Galatasaray 1

B csoport:
Crvena zvezda (szerb)-Tottenham Hotspur (angol) 0-4 (0-1)
gól: Lo Celso (34.), Szon (57., 61.), Eriksen (85.)

Bayern München (német)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 2-0 (0-0)
gól: Lewandowski (69.), Perisic (89.)

A csoport állása: 1. (már továbbjutott) Bayern München 12 pont, 2. Tottenham Hotspur 7, 3. Crvena zvezda 3, 4. Olimpiakosz Pireusz 1

C csoport:
Dinamo Zagreb (horvát)-Sahtar Donyeck (ukrán) 3-3 (1-1)
gól: Petkovic (25.), Ivanusec (83.), Ademi (89.), illetve Alan Patrick (13.), Júnior Moraes (93.), Teté (98., 11-esből)
kiállítva: Moro (74.), illetve Marlos (79.)

Atalanta (olasz)-Manchester City (angol) 1-1 (0-1)
gól: Pasalic (49.), illetve Sterling (7.)
kiállítva: Claudio Bravo (81., Manchester City)

A csoport állása: 1. Manchester City 10, 2. Sahtar Donyeck 5, 3. Dinamo Zagreb 5, 4. Atalanta 1 (azonos pontszámnál az egymás elleni eredmény rangsorol)

D csoport:
Bayer Leverkusen (német)-Atlético Madrid (spanyol) 2-1 (1-0)
gól: Thomas (41, öngól), Volland (55.), illetve Morata (94.)
kiállítva: Amiri (84., Bayer Leverkusen)

Lokomotiv Moszkva (orosz)-Juventus (olasz) 1-2 (1-1)
gól: Mirancsuk (12.), illetve Ramsey (4.), Douglas Costa (93.)
A csoport állása: 1. (már továbbjutott) Juventus 10 pont, 2. Atlético Madrid 7, 3. Lokomotiv Moszkva 3 (4-7), 4. Bayer Leverkusen 3 (3-7)