150-nel száguldó labda találta arcon, kórházba került a baseballjátékos

Kevin Pillart azonnal CT-vizsgálatra küldték, de egy órával a meccs után már arról tweetelt, hogy jól van.

  • hvg.hu
150-nel száguldó labda találta arcon, kórházba került a baseballjátékos

Hétfő este a baseballban ritkán látott balesetet szenvedett a New York Mets elütője, Kevin Pillar: a 32 éves játékost arcon találta az ellenfél pitcherének 150 kilométer per órás dobása.

Az amerikai profi baseball-liga (MLB) hivatalos oldala szerint Pillar a saját lábán hagyta el a pályát, de azonnal kórházba vitték, és CT-vizsgálatra küldték. Egy órával a meccs vége után már Twitteren köszönte meg a szurkolók aggódását, és jelezte, hogy jól van.

A Mets edzője, Luis Rojas szerint Pillar igazi harcos: nem gondolta volna, hogy egy ilyen találat után egyáltalán fel tud állni, de az, hogy maga ment le a pályáról megmutatta az igazi küzdőszellemét. A baleset után az ellenfél Atlanta Braves dobójátékosa borzasztóan rosszul érezte magát, csapattársai szerint a stadionban mindenkinek világos volt, hogy nem szándékos volt a találat.

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán és gyerekkori barátja a nyolcvanas években hidegvérrel ölt meg egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből végül csak tíz évet ült le, mert a kigyulladt szegedi bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán fura körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.