Szívrohamot kapott meccs közben a szerb Radnicki 1923 edzője és meghalt

A kispad mellett állt a 44 éves edző, amikor összeesett.

  • HVG

Szívrohamot kapott a szerb első osztályú focicsapat, a kragujevaci Radnicki 1923 bosnyák származású edzője, Mladen Zizovic, a lucani Mladost elleni mérkőzésen – írja a Szabad Magyar Szó.

Zizovic a mérkőzés első félidejének közepén esett össze a kispad mellett, a stadionban jelen lévő orvosi csapat azonnal a segítségére sietett. Még sikerült újraéleszteni és szállítható állapotba hozni, azonban a mentőben meghalt.

A 44 éves edző októbertől dolgozott a Radnicki 1923-nál, a csapata 2–0-ra vezetett, amikor a tragédia történt. A történtek után a meccset lefújták.

Hozzászólások