A Szeged-Veszprém kézilabda rangadó közben vesztette életét a szegedi csapat technikai vezetője, Dobozi Iván – számolt be az m4sport.hu. A sportvezető hirtelen rosszullét következtében vesztette életét, 68 éves volt.
Dobozi 37 éve dolgozott a Szeged csapatánál. „Szakmai tudása, embersége, humorérzéke és hűsége pótolhatatlan veszteség klubunk számára” – írta a klub az elhunyt sportvezetővel kapcsolatban. Dobozi Ivántól vasárnap délelőtt 10 órától gyertyagyújtással búcsúznak a szegedi Pick Aréna főbejáratánál.
A kézilabda NB I. rangadóját végül 32-31-re végül a Veszprém csapata nyerte meg, a történtekre való tekintettel azonban a bajnoki éllovas ünneplés nélkül vonult le a pályáról.