QuickAlbum: Webes album egy dobással

A QuickAlbum ez utóbbi kategóriába tartozik, segítségével programozói...

  • techline.hu
QuickAlbum: Webes album egy dobással

A QuickAlbum ez utóbbi kategóriába tartozik, segítségével programozói tudás nélkül, pillanatok alatt készíthetünk nagyon látványos webes albumokat. Ehhez még csak egy képszerkesztő programra sincs szükségünk, a QuickAlbum mindent elintéz, amire a feladathoz szükségünk van (leszámítva persze a webszervert, arról továbbra is magunknak kell gondoskodnunk ☺).
A program próbaverziójával sajnos csak tíz képet tudunk albumba foglalni, de ha megvásároljuk a teljes változatot, ez a korlátozás is a múltté.

Nem egy bonyolult felépítésű program. Az Import… menüponttal, vagy egyszerű fogd és dobd módszerrel pillanatok alatt összeválogathatjuk az albumba szánt képeket, majd a Template részben kiválaszthatjuk, melyik sablont kívánjuk használni az albumhoz. Ezek általában Flash vagy Java alapú albumok, de akad közöttük egyszerű HTML kód is, nekünk persze a végeredmény a lényeg, a kóddal nem kell foglalkoznunk. A kiválasztott sablont a Preview gombbal megtekinthetjük, ha több változata van, a különböző verziók egy újabb legördülő menüben jelennek meg.
Ha mindennel megvagyunk, a File/Export… menüpontban elmenthetjük a kész albumot és önmagában, vagy éppen honlapunkba beépítve is könnyedén felhasználhatjuk.

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán egy barátjával a nyolcvanas években megölt egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből csak tíz évet ült le, mert egy kigyulladt bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán fura körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.