Ahogy várni lehetett, elmaradt az áttörés Trump és Putyin csúcstalálkozóján
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Ezerféle tesztet találhatunk már a neten a Samsung első táblagépéről, amelyet egyértelműen az iPad ellen indított hadba még tavaly év végén. A life-style.hu most női szemmel vizsgálta meg a koreai gyártó csúcsgépét.
A Samsung meg sem próbálta leplezni a manővert, pont jó időben és pont kellő tulajdonságokkal adott ki egy felnagyított csúcstelefont (ami egyébként tényleg képes SIM-kártyát kezelni, bár nem emiatt gúnyolják óriás Galaxy S-nek). De mire is jó ez nőnek?
A telefongyártók valahogy elfelejtették a nőket az érintőképernyős modellek tervezésénél, a legtöbb készüléket ugyanis képtelenség műkörömmel, vagy akár csak hosszabb igazi körömmel normálisan kezelni. Szinte hallani a laborban pacsizó technikusok gonosz kacaját, akik bosszút álltak az őket ignoráló szőke cicababákon, de ez az átok nemcsak a megcélzott réteget sújtja, ez amolyan általános női probléma. A Galaxy Tab 7 colos kijelzője érdekes ilyen szempontból: egyrészt elég nagy ahhoz, hogy végre értelmesen lehessen nyomkodni (persze tökéletességről itt sem beszélhetünk), másrészt nem méretversenyt tartottak az Apple és a Samsung tervezői (ki hinné?). A táblagép így könnyen elfér egy kisebb méretű táskában, vagy a télikabát belső zsebében is, ami eleve hatalmas piros pontot jelent.
Ha kíváncsi a teszt további részleteire, akkor a Life-Style oldalán mindent megtudhat, kattintson!
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Az együttműködés fontosságát hangsúlyozta Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök is a pénteki alaszkai orosz-amerikai csúcs után tartott sajtótájékoztatón, ám részleteket egyikük sem árult el. Trump viszont már Vlagyimirnek hívja a „nagyszerű politikusnak” nevezett orosz vezetőt.
A szakemberek érdeklődve figyelték, miként viselkedik az amerikai és orosz elnök a tárgyalásuk előtt.