Ha valaki szeretne PDF fájlokból szerkeszthető Word dokumentumot készíteni, arra számtalan remek megoldást mutattunk már korábban is (lásd Kapcsolódó anyagok), ám most egy újabbal szolgálunk.
A PDF to Word Converter 3.0 nagyon egyszerűen, a fogd és dobd módszerrel használható, s akár egyszerre több PDF fájlt is képes átalakítani a Wordben - vagy azzal kompatibilis szövegszerkesztőkben - megnyitható és szerkeszthető DOC formátumba.

A programot most néhány napig ingyen tölthetjük le és regisztrálhatjuk (személyes használatra) az alábbi oldalról.
A program letöltése és az oldalon található regisztrációs űrlap kitöltése után a használatához szükséges aktiváló kódos az általunk megadott e-mail címre küldik el.