"A Fidesz egy pattanás egy mocsári tündér fenekén" - Túlélheti ‘26-ot a NER?
Politikusokat, és résztvevőket kérdeztük Tusványoson arról, hogy el tudják-e képzelni, hogy a Fidesz 2026-ban ellenzékbe kerül.
Az idei CES elég nagy csalódás volt az MS-rajongóknak – semmilyen komoly bejelentést nem láthattunk, és az újítások is elmaradtak.
Ez nem azt jelenti, hogy a Microsoft ellőtte volna a puskaport, lehet, hogy tartogatják erejüket a Windows 8 megjelenésére. Egy apró érdekesség volt azért az idei eseményen, mégpedig a Tami Reller által tartott bemutató, ahol sok újat ugyan nem tudtunk meg, de legalább kaptunk szép, nagy felbontású képeket az új Windows Metro felületéről.
A további képekért és a részletekért kattintson a techline.hu cikkére!
Politikusokat, és résztvevőket kérdeztük Tusványoson arról, hogy el tudják-e képzelni, hogy a Fidesz 2026-ban ellenzékbe kerül.